Kursy języków obcych

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (już od trzeciego roku życia) oraz młodzież na kursy językowe prowadzone ściśle wg zasad pedagogiki językowej dostosowanej do wieku uczestników w danej grupie
i w różnych poziomach zaawansowania.

Szkolimy z języków:
– angielski
– niemiecki
– włoski
– francuski
– hiszpański
– inne … na zamówienie
Organizujemy również  kursy językowe przygotowujące do matury.

Nowoczesne metody nauki, interaktywne pomoce naukowe  (w tym dostępne w bazach wiedzy poprzez Internet /testy, ćwiczenia, filmy, pliki audio) oraz kadra wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów daje gwarancję wysokiej skuteczności prowadzonego przez nas procesu nauczania. Dzieciom uczestniczącym w naszych kursach zapewniamy wyjątkowo miłą atmosferę podczas przyswajania sobie umiejętności językowych poprzez gry, zabawy, zajęcia muzyczne i teatralne.

Programy naszych kursów i prowadzone zajęcia przygotowują przede wszystkim do skutecznej komunikacji w języku obcym, co w chwili obecnej ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza w dalszym rozwoju dziecka na etapie szkolnym.

Organizujemy także wyjazdowe szkoły językowe, obozy, półkolonie i tym podobne przedsięwzięcia zmierzające do łączenia nauki języka obcego z wypoczynkiem i poznawaniem wielu ciekawych miejsc.
Prosimy o kontakt z nami celem uzyskania szczegółowych informacji.